Jak probíhá úvodní vyšetření

Úvodní vyšetření (diagnostika) je většinou dvouhodinové. Probíhá dotazováním (například na horkokrevnost, studené ruce, zda je chuť na sladké, noční pocení apod.) Dále diagnostikuji z jazyka, pulzu, oční duhovky, zkoumám reflexní plošky a citlivost akupunkturních bodů, přihlížím k horoskopu a tím stanovení možných dispozic k nemocem. Potom všechny informace vyhodnotím a navrhnu léčebnou strategii - akupunkturu, byliny, atd.

Za jak dlouho se uzdravím?

Představa, že vše vyřeší jedna aplikace akupunktury je mylná. Obvyklá léčba akupresurou, (moxou, baňkami) je cca 10 sezení, ale někdy i daleko více. U chronických případů bývá odstup aplikací zhruba týden, u akutních třeba jen jeden den. U lehčích problémů dochází k okamžitému příznivému efektu, u vážnějších zdravotních problémů (problém, který vznikal postupně a dlouhodobě) se výsledky léčby dostavují postupně, pak je však zajištěn dlouhodobý efekt léčby.

50% úspěchu je vaše práce

Jste ochotni pracovat sami na sobě, změnit životosprávu, vztah ke svým emocím, užívat trpělivě bylinky, naučit se některé sebeléčebné techniky - akupresura, zdravotní cviky apod.? Já vám mohu pomoci, ale uzdravit se musíte vy. Vy jste zodpovědní za své zdraví...

Podívejte se na používané metody.

Objednejte se na kompletní diagnostiku.